Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

U STUDNI zagrało w Tomaszowie

U STUDNI zagrało w Tomaszowie
22 marca
13:44 2014

W dniu 22.03.2014 r. o godz. 17.00 (sobota) w kinie „Włókniarz” w Tomaszowie Mazowieckim odbył się organizowany przez Miejski Dom Kultury koncert zespołu U STUDNI, jednego z najlepszych w Polsce zespołów uprawiających poetycką balladę z umiejętnie dobranym tekstem i niebanalną oprawą muzyczną.

Członkowie grupy przez lata współtworzyli legendarne Stare Dobre Małżeństwo, a obecnie prezentują swój najnowszy program oparty na wierszach Adama Ziemianina, wybitnego krakowskiego poety, a także na utworach autorstwa Oli Kiełb, Darka Czarnego i Ryszarda Żarowskiego. Repertuar odegrany w naszym mieście pobudzał do refleksji jednocześnie afirmując uroki życia we wszystkich jego przejawach.


Tomaszowski koncert grupy U Studni wypełniła liryka najwyższej próby w bogatym akompaniamencie instrumentalnym, która została przyjęta przez tomaszowską publiczność z prawdziwym entuzjazmem. Zagrane na koncercie bisy świadczyły o tym, że Miejski Ośrodek Kultury po raz kolejny trafił ze swoją ofertą kulturalną w gusta Tomaszowian.

Foto: Renata Komar/buterfly
źródło: www.tomaszow-maz.eu

 

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu