Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Świąteczny Kiermasz przy eMDEKU

Świąteczny Kiermasz przy eMDEKU
16 grudnia
14:34 2015

Serdecznie zapraszam małych i dużych mieszkańców powiatu tomaszowskiego na kiermasz świąteczno – noworoczny organizowany od czterech lat przez Młodzieżowy Dom Kultury, który odbędzie się w piątek 18 grudnia w godzinach 15.30- 18.30 na dziedzińcu „emdeku” przy ulicy Mościckiego 3 – mówi dyrektor placówki Tomasz Zdonek.

W trakcie kiermaszu będą odbywały się koncerty kolęd i pastorałek w wykonaniu wychowanków pracowni muzycznej, chór z SP nr 12 oraz występy maluchów z Akademii Małolata. W układach tanecznych zaprezentują się podopieczni Kajetana Luterackiego oraz grupa Salsa. Ponadto będzie można samodzielnie wykonać, a także zakupić oryginalne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne, wykonywane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowe z ulic Farbiarskiej i Polnej, otrzymać prezent od Fundacji Arka Nadziei, zjeść ciepły posiłek ufundowany przez Restaurację Mazowiecka oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

Nie zabraknie również prawdziwego Świętego Mikołaja oraz jego poczciwego renifera a przede wszystkim ciepłej, świątecznej atmosfery.

W trakcie kiermaszu będziemy również prowadzili zbiórkę używanej odzieży dla bezdomnych, którą przeprowadzi Młodzieżowa Rada Miejska oraz wspomóc leczenie ciężko chorej Paulinki Szafirskiej, którą corocznie wspieramy. Mam nadzieję, że podobnie, jak w minionych latach nasz kiermasz będzie cieszył się dużą popularnością, bo jego zasadniczym celem jest integrowanie tomaszowian, dlatego jeszcze raz świątecznie zapraszam do „emedeku”. – podsumowuje Tomasz Zdonek.

mdk-kiermasz2


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu