Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Święta z bajki – koncert Karoliny Ziętek

Święta z bajki – koncert Karoliny Ziętek
03 stycznia
15:55 2024

Klimatyczne pastorałki, kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu Karoliny Ziętek, wokalistki i skrzypaczki będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7. Autorskie aranżacje fortepianowe utworów opracował Piotr Goljat.

Bilety na koncert w cenie 20 zł dostępne są w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl.

Karolina Ziętek jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim w klasie skrzypiec. Przez kilka lat występowała jako wokalistka z zespołem el Fuego, który prowadzili Katarzyna i Piotr Goljatowie. Śpiewa i gra w Teatrze Piosenki w Miejskim Centrum Kultury. Jako skrzypaczka koncertuje również z Orkiestrą Symfoniczną Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony.

Piotr Goljat − wokalista, pianista, kompozytor, pedagog. Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Obecnie realizuje swoje autorskie pomysły, koncertując jednocześnie z wieloma artystami. Współpracował m.in. z zespołem Rezerwat oraz Elżbietą Adamiak.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu