Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomasz Kot w Tomaszowie z kompletem widzów. Ujazd też nie zawiódł!

16 lutego
10:52 2014

16 lutego w sali kina Włókniarz, w monodramie  austriackiego komika Wolfganga Weinbergera „Jak zostać Sex Guru” wystąpił, znany i ceniony aktor Tomasz Kot.

Wiele osób przed spektaklem zastanawiało się co tak naprawdę czeka ich w niedzielny wieczór i czego mogą oczekiwać po spotkaniu z Sex Guru?

Tak jak zapowiadaliśmy spektakl w dość luźny sposób nawiązywał do tematu, który tak naprawdę dotyczy każdego z nas. Nie było wyciągania do tablicy, wbrew obawom osób zajmujących miejsca w pierwszych rzędach, tylko rozmowa na podstawie niejednokrotnie zaskakujących, rzeczywistych danych statystycznych.

Bardzo ciekawe okazało się też pokazanie jak odrębne zdanie na temat życia seksualnego mają kobiety, a jakie mężczyźni, będący nawet razem w stałym związku.

Fantastycznie spisała się tomaszowska publiczność, która z minuty na minutę coraz aktywniej brała udział w sztuce. Zwłaszcza w drugiej części gdzie każdy mógł zadać pytanie „Sex Guru”. Jakie to były pytania, a co ciekawsze, jakie padły odpowiedzi? To już wiedzą osoby które zdecydowały się przyjść wczoraj do kina Włókniarz.

Każdy kto miał pewne obawy przed spektaklem, wyszedł z niego usatysfakcjonowany. Być może wiele osób jeszcze raz zastanowi się nas swoim życiem seksualnym, a pewne rady i sugestie będą miały praktyczne zastosowanie. Nawet jeśli nie, to każdy z nich otrzymał sporą dawkę śmiechu i dobrej zabawy.

Podsumowując, prawie 120 minut spektaklu „Jak zostać Sex Guru”;

  • świetny Tomasz Kot dla którego każdy spektakl to wielkie wyzwanie gdyż nie trzyma się sztywnego scenariusza tylko bazuje na interakcji z publicznością,
  • bilety wyprzedane w ciągu niespełna tygodnia i nadkomplet publiczności to chyba najlepiej pokazuje że Tomaszów potrzebuje tego rodzaju imprez, a dobrany odpowiednio repertuar może zapewnić wszystkim udany wieczór.

Nie możemy zapomnieć również o wcześniejszym spotkaniu z aktorem w Gminnym Ośrodku Kultury w Ujeździe, gdzie Tomek Kot wziął udział w moderowanej rozmowie z mieszkańcami Ujazdu i okolic na wszelki tematy związane z zawodową sferą jego życia.

Był śmiech, momenty wzruszenia, a nawet praktyczne wskazówki dla młodych adeptów sztuki aktorskiej.

Ponad godzinna dyskusja rozwinęła się tak, że nikt nie chciał jej kończyć, niestety czasu oszukać nie można.

W tym miejscu należą się szczególne podziękowania dla: partnerów spektaklu, Cukierni Mazurek, Restauracji Olimpijskiej w Spale oraz hotelowi Mościcki. Dziękujemy również ekipie Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe; dyrektor Katarzynie Rutkowskiej – Bernackiej i Jarosławowi Cielebon za wspaniałe przygotowanie wizyty aktora w Ujeździe – mówią organizatorzy spektaklu z tomaszowskiej agencji BRANDmedia.

Patronami medialnymi imprezy byli: nasztomaszow.pl, naszemiasto.pl, Dziennik Łódzki, 7 Dni i tvtomaszow.pl

 

« z 3 »

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu