Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomasz Kot w Ujeździe odsłaniał tajemnice swojej kariery. Poprowadził też mini warsztaty (wideo)

19 lutego
11:32 2014

16 lutego 2014 jeden z najpopularniejszych obecnie polskich aktorów – Tomasz Kot był gościem Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe.

Na spotkanie przybyła licznie publiczność w szerokim przedziale wieku od najmłodszych do najstarszych sympatyków jego talentu.

Aktor w trakcie godzinnej dyskusji moderowanej zwierzał się z tajemnic dotyczących swojej kariery aktorskiej od ról w Teatrze w Legnicy poprzez scenę Teatru Bagatela w Krakowie, głośny debiut na wielkim ekranie w filmie „Skazany na bluesa„, serię popularnych komedii, role w serialach na czele z „Nianią” aż po rolę profesora Zbigniewa Religi w filmie „Bogowie” (film czeka na swoją premierę).

Mówił o swojej wizji tego zawodu a  przyszłym następcom, którzy zaprezentowali krótką etiudę pt. „Na peronie” udzielał wskazówek, jak zachowywać się na scenie jak prawdziwy aktor.

Oczywiście był też czas na pytania publiczności, chwilę dla prasy i autografy. Godzinne ramy spotkania musiały niestety pozostawić niedosyt i wiele niezadanych pytań, na które odpowiedź może jeszcze kiedyś padnie.

Po wizycie w GOKu Tomasz kot wystąpił w monodramie „Jak zostać Sex Guru”

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu