Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomaszowski rap online. Koncert Dobry Chmiel „Dekompresja” w niedzielę o 18:00

30 maja
20:35 2020

W niedzielę 31 maja o godzinie 18:00, obędzie się koncert online tomaszowianina Rafała Chmielewskiego.

Dobry Chmiel zaprezentuje się w kilku utworach ze swojej debiutanckiej płyty „Dekompresja”. Gościnnie na scenie wystąpi Aga Dębowska – tomaszowianka znana między innymi z programu The Voice of Poland. Za sterami konsoli DJ Łamaj związany z tomaszowskim zespołem hip hopowym Magenda.

Rafał Chmielewski „Dobry Chmiel” to rodowity tomaszowianin, były łyżwiarz Klubu Sportowego „Pilica”. Jednym ze swoich utworów promował Arenę Lodową w Tomaszowie Mazowieckim. Teraz promuje swoja debiutancką płytę „Dekompresja”.

Dekompresja to mój debiutancki dwupłytowy album. Podczas pisania tekstów do pierwszej jak i drugiej płyty kluczowe było przejście dekompresji. Zatrzymanie się na odpowiedni czas, żeby pozbyć się zbędnych i niesamowicie szkodliwych cząsteczek z organizmu. Podczas klasycznego nurkowania jest to azot, a w moim życiu złość, napięcie, niepewność, lęk, brak pewności siebie i co się z tym wiąże uzależnienia.

Pierwsza płyta pokazuje też moją drogę od momentu podjęcia decyzji o zerwaniu z nałogami, aż po osiągnięcie szczęścia. Muzycznie każdy utwór różni się od siebie tempem i nastrojem. Od elektronicznych housowych brzmień, dnb , dubstep, funk, trap po klasyczny boom bap. Łączy je natomiast moja historia opowiadana krok po kroku.

Dobro wraca! Trzymam się tej zasady i staram się zawsze być dobrym człowiekiem.

Stream będzie można obejrzeć na naszej stronie pod linkiem https://www.facebook.com/tvtomaszow/live

Zapraszamy również na fanpage Dobry Chmiel: www.facebook.com/dobrychmieloficjalnie


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa