Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

W dresie na scenie oraz historie o „burdelu”… czyli kolejna odsłona Stand-up Comedy Show

W dresie na scenie oraz historie o „burdelu”… czyli kolejna odsłona Stand-up Comedy Show
27 stycznia
18:22 2016

W dresie na scenie oraz historie o burdelu, czyli wielkimi krokami zbliża się do Tomaszowa Mazowieckiego kolejna odsłona Stand-up Comedy Show!!!

Co tym razem usłyszycie ze sceny? Jakie historie przeżyli komicy? Jakie mają spostrzeżenia dotyczące rzeczywistości, która nas wszystkich otacza? Stand-up No Limits oraz bar Ęklawa zapowiadają, że po występie będzie co wspominać. Szykuje się bowiem otwarcie nowego sezonu stand-upowego. Nowy komediowy rok 2016, 29 stycznia ze sceny przywitają Jasiek Borkowski i Rafał Banaś.

JASIEK BORKOWSKI, związany ze Stand-Up Polska. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Zaczął występować dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym Stand-upem. Występował m.in.w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, w TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa.Zwycięzca festiwalu Wrocek 2015. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

Rafał Banaś – trener pływania i ŻYCIA, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg misia uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań. Zwycięzca pierwszej „areny stand-uperów” (rywalizacji komików o najlepszy występ). Występował na jednej scenie między innymi z Abelardem Gizą, Kacprem Rucińskim, Grzegorzem Halamą i Czarkiem Pazurą!

 

29.01.2016r. Stand-up No Limits i Ęklawa zapraszają:

Jasiek Borkowski i Rafał Banaś wieczór poprowadzi Bartłomiej Korbel.

Godzina 20:00

Cena biletu: przedsprzedaż 20 zł; dzień wydarzenia 30 zł

Bilety dostępne:

Program dla widzów dorosłych!

Plakat-Jasiu-Banaś_tomaszow

 


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu