Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wesołe „Mikołajki z Tkaczem”

Wesołe „Mikołajki z Tkaczem”
06 grudnia
20:18 2014

6 grudnia Ośrodek Kultury „Tkacz” odwiedziło ponad pięćset dzieci, które z pewnością zapamiętają ten dzień nie tylko ze względu na otrzymane w domu prezenty.

Mikolajki z Tkaczem_008

Tkacz” już od tygodnia zapowiadał imprezę „Mikołajki z Tkaczem”, w programie której znalazły się m.in. spektakle „Alicja w Krainie Czarów” i „Kubuś Puchatek” oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Jednak takiej frekwencji organizatorzy się nie spodziewali.

Mikolajki z Tkaczem_092

Zaplanowaliśmy Mikołajki z „Tkaczem” od godziny 11:00 do 13:30 jednak już na 4 dni przed imprezą praktycznie wyprzedały się wszystkie wejściówki. Postanowiliśmy więc uruchomić dodatkowe spektakle i zabawy dla dzieci w godzinach popołudniowych. Ku naszemu zadowoleniu bilety na tą drugą odsłonę „Mikołajek” również się sprzedały” – mówi Barbara Przybysz – dyrektor ośrodka.

Mikolajki z Tkaczem_066

Jednak najbardziej zadowolone były dzieci, które oprócz możliwości obejrzenia dwóch spektakli ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek, uczestniczyły w grach i zabawach animowanych przez Świętego Mikołaja. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również pokój zabaw zorganizowany przez sklep dla dzieci „Małolat”.

Mikolajki z Tkaczem_168

Ciszymy się, że możemy wspomóc ośrodek przy tego typu działaniach. Każde dziecko, które odwiedziło zaaranżowany przez nas pokój zabaw, oprócz spędzenia miło czasu w gronie rówieśników, otrzymało od nas drobny upominek” – mówi Adam Kornatowski właściciel sklepu „Małolat”.

Mikolajki z Tkaczem_301

Z pewnością dzieci zaliczą dzień z „Tkaczem” do udanych. Gratulujemy pomysłu i czekamy na więcej.

Mikolajki z Tkaczem_256

P.S.

Jeżeli ośrodek ma tętnić życiem i planowane są tu kolejne imprezy, należy rozważyć instalację klimatyzacji w budynku, bowiem duchota, która panuje wewnątrz, skutecznie zniechęca do dłuższego przebywania w sali widowiskowej. 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu