Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

YVES SAINT LAURENT w kinie Helios. Mamy wejściówki

YVES SAINT LAURENT w kinie Helios. Mamy wejściówki
11 września
20:44 2014

17 września o godzinie 18:30  zapraszamy wraz z kinem Helios w Piotrkowie Trybunalskim na seans filmu „YVES SAINT LAURENT” w reżyserii Jalila Lesperta

 

 

„Najpiękniejszym ubraniem kobiety są ramiona kochającego ją mężczyzny. Ja służę tym, które nie znalazły tego szczęścia”. 
Yves Saint Laurent

Niezwykła i pasjonująca historia szalonej miłości jednego z największych projektantów mody – Yves’a Saint Laurenta. Mając zaledwie 21 lat poznał smak wielkiej sławy i jeszcze większej miłości.
Paryż, rok 1957. Chorobliwie nieśmiały i niewiarygodnie wrażliwy Yves Saint Laurent tworzy swą pierwszą kolekcję dla najbardziej prestiżowego domu mody Dior. Efekt jest oszałamiający – cały Paryż pada do jego stóp. Podczas pokazu awangardowy wizjoner poznaje miłość swojego życia. Tworzenie i pasja przeplatają się w filmie z cierpieniem miłosnym, a rozkoszne chwile z okresami zwątpienia. „Yves Saint Laurent” to portret geniusza mody, który potrafił walczyć o swoje marzenia.

„Chanel podarowała kobietom wolność, ale Saint Laurent dał im siłę.” Pierre Bergé

yves

 

Szczegóły oraz rezerwacja miejsc na http://www.helios.pl/19,Piotrkow-Trybunalski/KinoKonesera/

 

DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA JEDYNY SEANS FILMU „YVES SAINT LAURENT, KTÓRY ODBĘDZIE 17 września o godzinie 18:30 W KINIE HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

JAK JE OTRZYMAĆ? WYSTARCZY NAPISAĆ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO NA KONTAKT@TVTOMASZOW.PL

KTO PIERWSZY TEN ZGARNIA PODWÓJNA WEJŚCIÓWKĘ

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu