Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Z emdekiem na wakacje

Z emdekiem na wakacje
12 czerwca
09:09 2015

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do udziału w przygotowanych formach letniego wypoczynku.

 

18 czerwca młodzież z „emdeku” weźmie udział w rajdzie organizowanym przez IPN szlakiem Armii Krajowej po ziemi piotrkowskiej.

20 czerwca na przystani kajakowej MDK odbędą się regaty towarzyskie z okazji 50- lecia sekcji kajakowej. W lipcu młodzi kajakarze wezmą udział w obozie szkoleniowym w Rawie Mazowieckiej.

W pierwszym tygodniu lipca odbędzie się półkolonia, w ramach której wycieczka do Nieborowa, do kina Helios w Piotrkowie, spływ kajakowy, żeglowanie po Zalewie Sulejowskim, rajd rowerowy, zajęcia wspinaczkowe, taneczne i plastyczne.

W drugim tygodniu półkolonia sportów wodnych nad Zalewem Sulejowskim w oparciu o kajaki, windsurfing i żeglarstwo.

W dniach 11- 24 lipca wyjazd na kolonię do malowniczego Ośrodka „Posejdon” w Łazach, położonego 100 metrów od piaszczystej plaży.

Również w lipcu uczestnicy sekcji wspinaczkowej pojadą na obóz do Podlesic w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej.

Młodzież z koła historycznego odwiedzi Warszawę w 71- rocznicę wybuchu powstania warszawskiego.

27 sierpnia planowana jest wycieczka do Kazimierza Dolnego dla wszystkich zainteresowanych osób, niezależnie od metryki, która jest kontynuacją corocznych wakacyjnych podróży po Polsce z „emdekiem”.

Na koniec lata MDK przygotowuje piknik rodzinny na terenach przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym i przystani kajakowej nad Pilicą, podczas którego zaprezentuje się uzdolniona artystycznie młodzież, będzie można wziąć udział w licznych grach i konkursach oraz zapoznać się z ofertą placówki na kolejny rok szkolny.

Bliższe informacje w sekretariacie MDK przy ulicy Mościckiego 3. Zapraszamy.

 

Foto: MDK

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu