Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zagłosuj na Tomaszów i pomóż miastu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet

Zagłosuj na Tomaszów i pomóż miastu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet
16 października
19:04 2014

Ruszyła druga edycja rankingu „Turniej Miast Zumi”! Po raz kolejny użytkownicy serwisu będą głosować na swoje ulubione miasto w Polsce. W pierwszej edycji zwyciężyła Rawa Mazowiecka. Kto wygra tym razem? O tym przekonamy się po zakończeniu głosowania, które potrwa do 6 listopada.

 tomaszow_mazowiecki

Podobnie jak w ubiegłym roku zabawa ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Wszystkie miasta mają równe szanse na zwycięstwo. O pozycji w rankingu decyduje proporcja ilości głosów do liczby mieszkańców. Co ważne, jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

W drugiej edycji pula nagród została znacznie powiększona, zarówno pod względem kwot na kampanie promocyjne jak i ilości nagrodzonych miast. Nagroda to rabat 99% na kampanie promocyjne w serwisach Zumi i Onet o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. PLN, II miejsce 100 tys. PLN, III miejsce 50 tys. PLN.

Ubiegłoroczny „Turniej Miast Zumi” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację. Na forach dyskutowano o przebiegu akcji, w serwisie Facebook mieszkańcy tworzyli wydarzenia zagrzewające do oddania głosu na ich miejscowość. Zarówno media lokalne jak i Urzędy Miast informowały o plebiscycie. Ranking pokazał, że mieszkańcy polskich miast są aktywni i chętnie angażując się w działania, które mogą pomóc lokalnej społeczności.

Pierwsza edycja rankingu wskazała nie tylko najbardziej lubiane i prężnie działające miasta w Polsce, ale również otworzyła przed jego laureatem drzwi do ogólnopolskiej kampanii marketingowej. Zwycięska Rawa Mazowiecka, oprócz wygranej kampanii zyskała także spore wsparcie promocyjne na stronach Onetu i Zumi m.in. została opisana w serwisie Poznaj Polskę, dodatkowo powstał obszerny reportaż o mieście oraz wywiad z jego burmistrzem.

GŁOSUJEMY TUTAJ:

http://turniejmiast.zumi.pl/tomasz%C3%B3w+mazowiecki,index.html

Żródło: www.turniejmiast.zumi.pl

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu