Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zenek Martyniuk i Ronnie Ferrari – 8 marca w Tomaszowie

Zenek Martyniuk i Ronnie Ferrari – 8 marca w Tomaszowie
02 marca
16:04 2020

Już 8 marca, z okazji Dnia Kobiet w hali tomaszowskiej Samochodówki odbędzie się Gala Muzyki Rozrywkowej TOP 2020. Wystąpią artyści, których piosenki w ostatnim czasie podbiły serca słuchaczy oraz telewidzów.

Na scenie pojawi się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, który zaprezentuje m.in. swój hit „Przez twe oczy zielone”, nie zabraknie także starszych nagrań z repertuaru grupy.

Na Gali TOP 2020 wystąpi również Ronnie Ferrari. To właśnie on nagrał największy przebój lata 2019 – „Ona by tak chciała”.  Teledysk do utworu, który pojawił się w lipcu, wciąż robi furorę w sieci, o czym świadczy niesamowita liczba odsłon – ponad 116 milionów wyświetleń w ciągu niecałych siedmiu miesięcy od premiery. Sukces piosenki Ronniego sprawił, że kawałek w mgnieniu oka stał się hitem polskich wesel i innych imprez okolicznościowych.


To nie koniec. Na scenie pojawi się też MiłyPan, który zasłynął w świecie disco takimi piosenkami jak „Królowa” czy „Małolatki”. Sam wokalista gdziekolwiek się pojawi, wzbudza entuzjazm wśród publiczności. Nie można jednak pominąć faktu, że kochają się w nim tysiące fanek. Ponadto wystąpią także Nowator oraz Mr Sebii.


Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Wejściówki można nabyć w dwóch miejscach w Tomaszowie – w markecie remontowo-budowlanym „Dekorator” (ul. Zawadzka 6/12) oraz w Pizzerii Fiero (ul. Wandy Panfil 6).
Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na facebooku: Gala Muzyki Rozrywkowej TOP 2020 (www.facebook.com/events/162515848513812)


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa