Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

ZGC podgrzeje atmosferę na Dniach Tomaszowa

ZGC podgrzeje atmosferę na Dniach Tomaszowa
23 czerwca
15:27 2015

W ramach Dni Tomaszowa Mazowieckiego, które odbędą się już w najbliższy weekend, Zakład Gospodarki Ciepłowniczej zaprasza na dwudniowy festyn pod hasłem ,,Podgrzewamy atmosferę miasta”

Pokaz kosmicznej mody, wyskokowy konkurs na refleks, budowanie wieży Eiffla na czas, łowienie rybek w basenie oraz konkurs kulinarny, to atrakcje, na jakie Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej zaprasza mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego w najbliższą sobotę i niedzielę (27 i 28 czerwca).

Między 15.00 a 20.00 na błoniach przy ul. PCK na najmłodszych czekać będzie kącik malucha z: mini zjeżdżalnią, domkiem, huśtawką i klockami. Zaplanowano pokaz gigantycznych baniek mydlanych – nawet do 2 metrów- jak również pokaz wykonywania zwierzaków z balonów.

Piętnasta rocznica działalności Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej to także okazja, by przypomnieć dzieciom i młodzieży, jak oszczędzać ciepło i energię. Stąd przygotowaliśmy konkurs plastyczny oraz konkursy wiedzy na temat zasad oszczędzania energii elektrycznej. Ze względu na zbliżające się wakacje, zaproponujemy też konkursy wiedzy na temat bezpiecznych zachowań nad wodą, w lesie i w górach – mówi Jolanta Sielska koordynator projektu

Każdy, kto spróbuje swoich sił w konkursach, otrzyma nagrodę. Korzystanie z wszystkich atrakcji: dmuchańców, trampoliny, zjeżdżalni, czy kącika malucha będzie oczywiście bezpłatne.
Na wyczerpanych skakaniem, zjeżdżaniem, rysowaniem i zabawą z clownem, czekać będzie słodki posiłek regeneracyjny w postaci waty cukrowej.

 


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa