Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zostań królową wieczoru w Kinie Helios

Zostań królową wieczoru w Kinie Helios
14 września
17:32 2015

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Najbliższe spotkanie już 17 września o godzinie 18:30 zaprosimy na konkursy i specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Król życia”.

helios_kinokobiet_krolzycia_600x600px_v1_17
To właśnie na wrześniowym spotkaniu rozstrzygniemy nasz wakacyjny konkurs Kina Kobiet! Przypominamy aby zabrać ze sobą Kartę Wizyt oraz bilety z wakacyjnych spotkań – do rozdania mamy torbę pełną niespodzianek!
Ale to nie wszystko. Motyw wieczoru jest iście królewski! Zapraszamy w koronach lub tiarach. Mile widziane te wykonane własnoręcznie. Wśród nagród na czwartkowym spotkaniu znajdzie się podwójne zaproszenie na wieczór Andrzejkowy wraz z noclegiem ufundowany przez Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Przy Patykach oraz zaproszenie na sesję fotograficzną u Marcina Pieprzowskiego! Zostań Królową wieczoru i wygraj atrakcyjne nagrody!

Gdy nadchodzą smutne jesienne wieczory i dopada nas chandra, warto skorzystać z energii jaką daje nam taniec! Niezawodna szkoła tańca Timbaila wprowadzi nas w dobry nastrój, rozrusza nasze bioderka! Dzięki zaproszeniom na zajęcia w szkole tańców kubańskich Timbaila – każda z nas poczuje się jak królowa parkietu!

Przed pokazem i filmem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów, którzy już od godz. 18:00 będą czekać na Panie w holu kina:

 • Na prawdziwą ucztę zaprasza Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy Przy Patykach
 • Maeve Kids Design zaprezentuje autorską kolekcję kolorowej odzieży dziecięcej: bluzy, spodnie czapki dla dużych i małych i rozda kupony rabatowe na zakupy w sklepie
 • Natur House – Eksperci w reedukacji żywieniowej zapraszają na pomiary ciała (ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, wody metabolicznej, mięśni, kości, itp. Panie będą mogły spróbować dietetycznych produktów, uzyskać bezpłatne porady dietetyczne, otrzymać zaproszenia na dokładniejsze konsultacje w centrum Natur House
 • Na konsultacje i badanie skóry głowy specjalistyczną kamerą zaprasza Studio Fryzjerskie Duet
 • Doświadczona kosmetolog udzieli porad w zakresie pielęgnacji stóp – Gabinet Podologii i Kosmetologii Rojewska
 • „Mary Kay” przedstawi swoją ofertę kosmetyków
 • Mydlarnia u Franciszka przedstawi szeroką gamę najlepszych naturalnych kosmetyków
 •  Szkoła TEB Edukacja wykona paniom makijaż oraz doradzi w zakresie stylizacji i wizażu

Lista nagród, które będzie można wygrać podczas konkursów tradycyjnie jest bardzo długa i ciągle rośnie:

 • Zaproszenia na zajęcia w szkole tańca Timbaila
 • Zaproszenia na zabiegi w Gabinecie Podologii i Kosmetologii Rojewska
 • Zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne w Studio Fryzjerskim Duet
 • Filtry Brita zapewniające doskonałą jakość wody
 • Niespodzianki ufundowane przez Maeve Kids Design
 • Zestawy kosmetyków naturalnych lub bony do wykorzystania w Mydlarni u Franciszka
 • Zestawy kosmetyków ufundowane przez TEB Edukacja
 • Stilla Beauty Studio rozda zaproszenia na analizę kosmetologiczną z doradztwem pielęgnacji domowej i stylizacją linii brwi
 • Mary Kay ufunduje bony na dowolne kosmetyki o wartości 100 zł każdy
 • Ecosalon Ana Med rozda zaproszenia na zabiegi w swoim gabinecie
 • Centrum Natur House ufunduje nagrody niespodzianki
 • Studio Słońce na życzenie ufunduje zaproszenia na zabiegi kosmetyczne

Na zakończenie wieczoru duża niespodzianka, film który będą mogły Panie zobaczyć jako pierwsze w Polsce (na tydzień przed kinową premierą)! Najbardziej pogodna historia filmowa w tym roku! W roli głównej niesamowity Robert Więckiewicz w filmie „Król życia”.

image001
OPIS FILMU
Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.
Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.
Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

 

Nie czekaj kup bilet już dziś!

Ceny biletów: 24 zł oraz 21 zł – przy zakupie min. 15 biletów
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery.


 

DLA NASZYCH CZYTELNICZEK MAMY PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KINO KOBIET I SEANS FILMU „KRÓL ŻYCIA”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 17 września (czwartek) o godzinie 18:30 W KINIE HELIOS W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.

JAK JE OTRZYMAĆ?

WYSTARCZY UDZIELIĆ PRAWIDŁOWEJ ODPOWIEDZI NA PROSTE PYTANIE „KTO JEST REŻYSEREM FILMU – „KRÓL ŻYCIA” ?” I PRZESŁAĆ JĄ DO NAS MAILEM WRAZ ZE SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM NA KONTAKT@TVTOMASZOW.PL

Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje podwójną wejściówkę.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu