Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zrób zdjęcia i zgarnij nagrody!

Zrób zdjęcia i zgarnij nagrody!
13 maja
14:05 2021

Lubisz fotografować? Masz dość siedzenia przed komputerem i telewizorem? Chcesz pokazać, jak aktywnie spędzasz wolny czas? Masz ciekawy pomysł, by zachęcić do tego innych? W takim razie konkurs „Tomaszów Offline”, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, jest dla Ciebie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

W konkursie można wziąć udział indywidualnie, rodzinnie lub z przyjaciółmi (przynajmniej jeden uczestnik musi być pełnoletni). Zadanie nie jest skomplikowane. Wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres mariusz.kosylak@mck-tm.pl sześć zdjęć wykonanych w formacie JPG, PNG lub BMP, na których utrwalone zostaną różne formy aktywności na świeżym powietrzu. Liczy się kreatywność i oryginalne podejście do tematu.

Termin nadsyłania fotek mija 27 maja o godz. 23. Na laureatów czekają nagrody rzeczowe. Fundatorem jednej z nich jest TlenoStacja Piotr Stankowski. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca podczas Dnia Dziecka na „Przystani” nad Pilicą.

Szczegółowy regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Miejskiego Centrum Kultury (www.mck-tm.pl).


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa