Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Z przedszkolakami na drugą stronę ulicy

Z przedszkolakami na drugą stronę ulicy
Grudzień 02
17:27 2016

Dzień dobry. Chciałam poinformować i jednocześnie nagłośnić sprawę, jakiej świadkiem byłam w dniu dzisiejszym (02.12.2016). Na skrzyżowaniu ulicy Wiejskiej i Strzeleckiej dwie nauczycielki przeprowadzały grupę małych dzieci przedszkolnych w miejscu niedozwolonym, nie na pasach tylko dosłownie przez środek skrzyżowania. Wymusiły na mnie zatrzymanie pojazdu i przeprowadziły grupkę małych dzieci. Gdy zwróciłam Pani uwagę, że tu nie ma przejścia i że takim postępowaniem narażają dzieci na niebezpieczeństwo, Pani się oburzyła się i odpowiedziała: to gdzie mamy przechodzić?

Dzieci powędrowały w górę ulicą Wiejska, niestety nie wiem do którego przedszkola. Byłam świadkiem takiej sytuacji już po raz drugi. Kilka miesięcy temu taki incydent miał miejsce na Brzustówce, kiedy to dwie nauczycielki przeprowadzały dzieci tuż za ostrym zakrętem, również nie na pasach.

Może ktoś pomoże ustalić tożsamość tych Pan i zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje. Narażają dzieci na niebezpieczeństwo, wychodząc z nimi na ulicę zza samochodów w miejscu niedozwolonym i jednocześnie wyrabiają w dzieciach bardzo zły nawyk, że przez jezdnie można przechodzić wszędzie, gdzie tylko się chce.

 

 

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa