Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Prezent dla najmłodszych tomaszowian od Galerii Tomaszów

Prezent dla najmłodszych tomaszowian od Galerii Tomaszów
09 czerwca
09:26 2021

Galeria Tomaszów wspiera młode mamy i niemowlęta znajdujące się pod opieką Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Galeria przekazała szpitalowi i jego pacjentkom przewijaki oraz ubranka i akcesoria dla maluchów.

 

Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka, Galeria Tomaszów przygotowała prezent dla najmłodszych mieszkańców regionu i ich mam. Galeria zapytała Oddział Ginekologiczno-Położniczy Tomaszowskiego Centrum Zdrowia o realne potrzeby swoich pacjentek, w wyniku czego został on wyposażony w nowe, kolorowe przewijaki, a także kocyki, smoczki i ubranka (śpioszki, czapeczki i skarpetki) dla maluchów. Dzięki temu pielęgnacja niemowląt w pierwszych dniach życia będzie dla pacjentek bardziej komfortowa i mniej stresująca.

 

Prezenty dla pacjentek TCZ zostały dostarczone we współpracy z najemcą Galerii Tomaszów, sklepem Kotek Psotek, który ufundował część przekazanych ubranek i akcesoriów.

– Tomaszowskie Centrum Zdrowia to nie tylko jedyna placówka o takim profilu w naszym mieście, ale przede wszystkim zespół znakomitych fachowców, którzy pomogli już wielu rodzinom. Nasze działanie ma na celu dodatkowe wsparcie młodych w pierwszych dniach po porodzie – mamy nadzieję, że dzięki kolorowym, bezpiecznym przewijakom zmiana pieluszek będzie dla nich przyjemnością, a nie obowiązkiem – mówi z uśmiechem Olga Wiernicka, regional marketing manager, NEPI Rockcastle. – W ramach akcji #GalerieOtwarteNaPomoc chcemy włączać się bliżej w życie naszej lokalnej społeczności – prezent będący odpowiedzią na potrzeby Tomaszowskiego Centrum Zdrowia to już kolejna odsłona tych działań.  Fakt, że nasi najemcy podzielają podobne wartości i włączają się w tę pomoc jest niezwykle budujący – dodaje.


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa