Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Nic się nie dzieje w Tomaszowie? Macie okazję to zmienić!

Nic się nie dzieje w Tomaszowie? Macie okazję to zmienić!
Wrzesień 29
16:43 2015

Pewnie nie raz słyszeliście stwierdzenie że w “Tomaszowie nic się nie dzieje”, być może nawet sami tak uważacie. Dzięki kolejnemu projektowi na który możecie głosować w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego, macie szansę to zmienić.

 

Tomaszowski Festiwal “MUZYCZNE KONFRONTACJE” czyli bezpośrednie starcie 5 wiodących gatunków muzycznych – rock, – reggae, – pop, – dance, – hip hop na jednej scenie w samym centrum Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Każdy z gatunków reprezentowany będzie przez młodych i nieprzeciętnych muzyków z całej Polski, którzy powalczą również o najcenniejszą dla artysty, nagrodę publiczności.

“Projekt jest odpowiedzią na liczne głosy mieszkańców naszego miasta, którzy narzekają na zbyt mała ilość wydarzeń kulturalnych odbywających się w Tomaszowie. Dzięki tak dużej różnorodności gatunkowej, każdy tomaszowianin będzie miał okazję bawić się w rytm swojej ulubionej muzyki, a często używane hasło: “każdy znajdzie coś dla siebie”, nie będzie z naszej strony obietnicą bez pokrycia”– zapowiadają autorzy projektu.

Dodatkową atrakcją festiwalu będzie zlot, coraz bardziej popularnych – FOOD TRUCKÓW, które serwować będą oryginalne potrawy z różnych zakątków świata. Zatem czekać Was będzie nie tylko muzyczna ale i kulinarna uczta.

Mimo, że na scenie odbywać się będzie konfrontacja, to jednak muzyka przede wszystkim łączy. Mamy nadzieję, że tym razem również połączy nas wszystkich w jednym celu, jakim będzie zbiórka krwi, prowadzona w trakcie festiwalu, a dodatkowo wspierana akcją “Krwawy sport” czyli bliskim spotkaniem ze sportami walki w postaci pokazowych treningów czołowych polskich zawodników, kojarzonych z takimi dyscyplinami jak boks, karate czy MMA.

“Problem braku krwi w szpitalach może dotknąć każdego z nas, dlatego nie warto czekać z oddawaniem krwi do momentu aż któraś z bliskich nam osób będzie jej potrzebować!!! Jeśli udam nam się przekonać do udziału w akcji chociaż kilka procent osób uczestniczących w naszym festiwalu, będzie to na pewno rekordowa zbiórka w skali naszego regionu. Pojawiają się głosy że są ważniejsze potrzeby niż muzyczny festiwal, ale koszt realizacji naszego projektu to niespełna 20 % środków przeznaczonych na projekty ogólnomiejskie, więc jego realizacja pozwali również na realizację innych projektów, poza tym mamy realną szansę, poprzez akcję “Krwawy Sport” uratować czyjeś życie, co zdaje się być bezcenne– dodają autorzy projektu.

Jeśli chcecie być na bieżąco, dołączcie do wydarzenia na facebooku

 

https://www.facebook.com/events/1012359672118142/

Aby głosować na projekt Festiwal „Muzyczne Konfrontacje – Tomaszów Mazowiecki 2016” (TBO/36/2015) można zrobić to pod linkiem: https://tbo2016.zetwibo.pl

Nr projektu 0036

Muzyczne Konfrontacje Tomaszów Mazowiecki

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa