Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Galeria Tomaszów szuka twarzy kampanii reklamowej

Galeria Tomaszów szuka twarzy kampanii reklamowej
02 sierpnia
16:18 2017

Galeria Tomaszów przygotowuje się do nowej kampanii reklamowej, której bohaterami będą mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego. Twarze kampanii wyłonione zostaną w castingu, który odbędzie się w dniach 19 i 20 sierpnia.

19 i 20 sierpnia w godzinach 11:00 – 19:00 na terenie Galerii Tomaszów odbędzie się casting, w którym wziąć udział mogą mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego. Spośród wszystkich zgłoszonych osób wybranych zostanie aż 10, które reprezentować będą galerię w kampanii wizerunkowej w 2017 i 2018 roku.

Każdy z mieszkańców może zgłosić się do castingu. Poszukiwane są osoby w każdym wieku, od małych dzieci po seniorów, kobiety i mężczyźni. Podczas castingu wykonane zostaną zdjęcia próbne uczestników oraz nagrane z ich udziałem krótkie filmy. Na ich podstawie jury dokona wyboru 10 osób, które następnie zaprosi do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a jej efekty będzie można oglądać w kampanii wizerunkowej Galerii Tomaszów. Dodatkowo zwycięzcy castingu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Zgłoszenia do castingu przyjmowane będą na miejscu, w Galerii Tomaszów, na stanowisku zlokalizowanym w sąsiedztwie sklepu H&M w dniach 19 i 20 sierpnia w godzinach 11:00 – 19:00. Udział w castingu jest bezpłatny.

Regulamin castingu dostępny jest na stronie internetowej Galerii Tomaszów: http://chgaleriatomaszow.pl/wp-content/uploads/2017/08/TM_Regulamin-Konkursu_casting.pdf


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa