Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jak poprawić warunki funkcjonowania Tomaszowa Mazowieckiego? Wypełnij ankietę online

Jak poprawić warunki funkcjonowania Tomaszowa Mazowieckiego? Wypełnij ankietę online
Wrzesień 14
10:53 2018

Trwają konsultacje społeczne, w ramach których można wypowiedzieć się m.in. na temat zadań, na jakie należałoby przeznaczyć (lub zwiększyć) nakłady z budżetu miasta, aby w znaczący sposób poprawić warunki funkcjonowania Tomaszowa Mazowieckiego. Specjalna ankieta dostępna jest TUTAJ.

 

Wyniki konsultacji społecznych pozwolą opracować i zweryfikować wstępne założenia do projektowanego wniosku w ramach konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju i Inwestycji pn. “HUMAN SMAT CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”.

– Zarządzanie miastem jest niełatwą sztuką podejmowania często trudnych decyzji w taki sposób, aby w miarę posiadanych możliwości (organizacyjnych, technicznych i finansowych) zaspokajać potrzeby jego mieszkańców – przyznaje Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. –  Dlatego przy opracowaniu kierunków rozwoju miasta i realizacji pilnych potrzeb społecznych, nieocenione są wsparcie i opinie tomaszowian, które posłużą do weryfikacji dotychczas przyjętych założeń i pomogą w racjonalnym wydatkowaniu posiadanych środków publicznych oraz środków, o które miasto zamierza ubiegać się z tzw. funduszy unijnych. Dzięki zebranym informacjom będziemy mogli lepiej rozpoznawać i realizować oczekiwania mieszkańców – dodaje.

Ankieta konsultacji znajduje się pod adresem https://goo.gl/forms/nKaRrD01QhyqiYm93. Dokument w formie papierowej można pobrać TUTAJ, a także w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (budynek główny, parter) oraz w Wydziale Inwestycji (budynek C, I piętro, pokój nr 10).

Wypełnioną ankietę w formie papierowej można przekazać:
1) drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta) na adres:
Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Wydział Inwestycji
ul. POW 10/16
97-200 Tomaszów Mazowiecki
2) osobiście do siedziby Wydziału Inwestycji od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30;
3) pocztą elektroniczną (skan) na adres e-mail: lpig@tomaszow-maz.pl.

Konsultacje potrwają do 30 września 2018 r.

Pliki do pobrania

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa