Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Łukasz Piszczek w Tomaszowie Mazowieckim (FOTO i WIDEO)

23 lipca
18:26 2019

Światowej klasy piłkarz Łukasz Piszczek otworzył salon stolarki Marcell w Tomaszowie Mazowieckim

Uroczyste otwarcie nowego salonu KRISHOME w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się 25 czerwca. W wydarzeniu, oprócz właścicieli salonu i zaproszonych gości, wziął udział Łukasz Piszczek – ambasador marki KRISPOL.

               

Sieć salonów KRISHOME nieustannie się powiększa, dziś to aż 61 punktów na mapie Polski, w których inwestorzy mogą skorzystać z fachowego doradztwa w kwestiach związanych z doborem stolarki otworowej dla swojego domu. Teraz klienci z Tomaszowa Mazowieckiego będą mogli nabywać stolarkę marki KRISPOL w autoryzowanym punkcie, który mieści się przy ulicy Farbiarskiej 34.

Salon MARCELL został uroczyście otwarty 25 czerwca br. W inauguracji wzięli udział właściciele salonu, przedstawiciele firmy KRISPOL, a także ambasador marki piłkarz Łukasz Piszczek. Ponadto na wydarzeniu pojawili się również mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, a nawet lokalna drużyna piłkarska.

Cieszymy się, że w otwarciu wziął udział Łukasz Piszczek, to dla nas wyróżnienie, ale też ciekawe wydarzenie w naszym regionie. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli bezstresowo przejść przez proces zakupu stolarki otworowej – mówi Marceli Skrzypczyk – właściciel salonu MARCELL.

Z dumą uczestniczymy w otwarciu kolejnego salonu KRISHOME. Jesteśmy przekonani, że w tym miejscu będzie realizowana w praktyce nasza kampania zapewniająca inwestorowi Gwarancję Spokoju. Życzymy wielu sukcesów właścicielom – powiedział Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

           

     Zakup w salonie KRISHOME to wygodne rozwiązanie dla klienta – w pełni zautomatyzowana ekspozycja bram, okien czy drzwi i fachowe doradztwo w zakresie stolarki pozwoli dobrać produkty do inwestycji i oczekiwań klienta. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia całego kompletu stolarki w spójnej kolorystyce, ustalenia jednego terminu dostawy wszystkich komponentów na budowie i co bardzo ważne – zamontowanie ich przez certyfikowanych monterów. Salon MARCELL udziela również 5-letniej gwarancji na produkty z linii HOME.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.


Źródło: informacja prasowa / artykuł sponsorowany

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa