Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Plejada kinowych bohaterów w Galerii Tomaszów

Plejada kinowych bohaterów w Galerii Tomaszów
22 czerwca
09:56 2021

Do 10 lipca podczas zakupów w Galerii Tomaszów klienci będą mogli spotkać superbohaterów, czarne charaktery i maszyny rodem ze srebrnego ekranu! Eksponaty w stylu cyberpunk, inspirowane bohaterami znanych hollywoodzkich produkcji, będą nie lada atrakcją dla młodych i dorosłych kinomanów. Ulubione postacie znajdą tutaj fani kina akcji, filmów przygodowych i fantasy.

 

Wystawę kinowych bohaterów w Galerii Tomaszów tworzyć będzie 9 eksponatów. Cyberpunkowe figury, inspirowane słynnymi postaciami, zostały wykonane ze stali i robią niesamowite wrażenie! Kogo spotkamy na zakupach w Galerii Tomaszów? Miłośnicy serii Marvela będą mogli stanąć ramię w ramię z Kapitanem Ameryką. Fanów kosmicznych maszyn z pewnością zaciekawią strażnicy z „Matrixa” oraz Transformer. Na wystawie nie zabraknie także droidów – sympatycznych C3PO i R2D2 z Gwiezdnych Wojen oraz T-800, czyli Terminatora. Do tego demoniczny Hellboy, złowrogi Pirat z Karaibów – Davy Jones oraz bohaterowie najbardziej kasowej produkcji wszechczasów, czyli „Avatara” – z pewnością będzie na czym zawiesić oko.

 

To nie wszystko! Innych superbohaterów na zakupach spotkać można także w galerii Focus Mall! W Piotrkowie Trybunalskim na klientów czekają m.in. bohaterowie serii „Obcy” i „Predator”, złowrogi Nazgul z„Władcy Pierścieni”, czy sympatyczne postacie z kreskówek: Minionki oraz robocik Wall-e. Warto odwiedzić obie części wystawy!

 

Wystawy będą dostępne dla zwiedzających w dniach 21 czerwca – 10 lipca, w godzinach otwarcia galerii. Eksponaty zostaną rozmieszczone w pasażach obu centrów handlowych – dostęp do wystaw jest bezpłatny, a organizatorzy zachęcają do robienia pamiątkowych fotografii i selfie! Warto także śledzić profile obu centrów na Instagramie – nadchodzący konkurs to gratka dla kinomanów, na zwycięzców czekają bilety do kina!


Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa