Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Adrian Witczak nowym szefem Platformy Obywatelskiej powiatu tomaszowskiego

Adrian Witczak nowym szefem Platformy Obywatelskiej powiatu tomaszowskiego
24 października
09:39 2021

W sobotę 23 października obyły się wybory na Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej powiatu tomaszowskiego. Według wytycznych władz centralnych PO, kandydatami mieli być młodsi członkowie partii. W Tomaszowie został nim Adrian Witczak, radny Rady Miejskiej.

Na początku był jedynym kandydatem, jednak z biegiem czasu pojawiło się kolejnych dwóch chętnych do szefowania Platformie Obywatelskiej w powiecie – Michał Jodłowski i Piotr Kucharski (również radni miejscy).

Od lewej: Michał Jodłowski, Piotr Kucharski

Jednak na kilka dni przed wyborami Piotr Kucharski zrezygnował z kandydowania przekazując poparcie Jodłowskiemu.
Ostatecznie Adrian Witczak wygrał z Michałem Jodłowskim stosunkiem głosów 134 do 62.

Przed nami dużo wyzwań. Podjąłem się tego trudnego zadania bo chcę zmian. Chcę zmian w lokalnej polityce. Chcę abyśmy pracowali dla innych, chcę abyśmy pracowali ze wszystkimi. Chcę stworzyć miejsce do angażowania się młodych, ze świeżym podejściem do lokalnego samorządu. Potrzebni są ludzie z głowami pełnymi pomysłów.
Będę liderem wymagającym uczciwości, realnej pracy i zaniechania rozgrywek politycznych. Jeśli ktoś mi powie… taki młody, co mi tu będzie gadał… to ja powiem czas na zmiany! Czas na odbudowanie zaufania do lokalnej polityki. Czas na nowe pomysły i nowe spojrzenie na nasze miasto – napisał  nowy przewodniczący Adrian Witczak.

Zacznę od powołania zespołu, w którym będziemy rozmawiać o przyszłości miasta i powiatu. Zespołu otwartego na pomysły, składającego się z przedstawicieli różnych branż, różnych pokoleń, potrzeb i zainteresowań. Zespołu otwartego, dla wszystkich niezależnie od poglądów politycznych. Nasze miasto i nasz powiat są dla wszystkich – dodał Witczak

 

 

 


Foto: Facebook.com/JodlowskiMichal  www.facebook.com/adrian.witczak1

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu