Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jarosław Kaczyński wsparł w Tomaszowie Marcina Witko

Jarosław Kaczyński wsparł w Tomaszowie Marcina Witko
23 listopada
21:51 2014

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się dzisiaj (23 listopada) w Tomaszowie Mazowieckim z Marcinem Witko – kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tomaszowa oraz członkami partii i mieszkańcami miasta.

Aula ZSP nr 1 (Mechanik) wypełniła się po brzegi sympatykami partii, a wśród zaproszonych gości byli między innymi poseł Robert Telus, Anna Grabek – kandydatka do sejmiku wojewódzkiego oraz Jolanta Kopcińska – kandydatka na prezydenta Łodzi.

Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Mazowieckim

 

Spotkanie otworzył europoseł Janusz Wojciechowski, który podziękował sztabowi z Tomaszowa za doskonały wynik wyborów.
Chciałem wyrazić radość, że tutaj w Tomaszowie jest tak doskonale zorganizowany zespół Prawa i Sprawiedliwości, który doprowadził do tego zwycięstwa. Tę drużynę stworzył Marcin Witko, który staje do II tury wyborów prezydenckich”.

Marcin Witko Kandydat na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego

Wywołany do odpowiedzi Witko zapewniał w swoim przemówieniu, że dojście PiS do władzy to zmiany, na które wszyscy czekają.
Prawo i Sprawiedliwość zdobyło bardzo dużo głosów w Tomaszowie i powiecie tomaszowskim. Wielu zadaje sobie pytanie: Skąd ten sukces? Na ten wynik złożyło się wiele czynników, ale najważniejszym był ten, że PiS ma świetny program dla samorządów. Mieszkańcy nam zaufali i jest to dla nas olbrzymim zobowiązaniem i obiecujemy tego zobowiązania dotrzymać”.

Następnie Witko przedstawił osoby, które zdobyły mandaty radnych miejskich.

Jaroslaw Kaczynski w Tomaszowie 23 11 2014_052

Przy owacjach na stojąco na mównicę wkroczył Jarosław Kaczyński, który również wyraził swoje zadowolenie z wyników wyborów samorządowych i prosił wszystkich o wsparcie Marcina Witko w II turze wyborów prezydenckich.

Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Mazowieckim

Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Mazowieckim

Chciałem podziękować mieszkańcom za głosownie na kandydatów PiS do rady miasta, ale przed nami jeszcze głosowanie w II turze, na prezydenta miasta. W przypadku, kiedy w 23 – osobowej radzie mamy 20 radnych PiS, gdyby na prezydenta wybrano kogoś innego niż Marcin Witko, to byłaby to sytuacja trudna i paradoksalna, która miastu by nie służyła” – mówił Kaczyński

Jarosław Kaczyński i Marcin Witko

Mamy do czynienia z osobą pracowitą, to jest człowiek znakomicie przygotowany i doświadczony samorządowiec. Człowiek, który idzie na stanowisko prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego nie po to, by stać w cieniu i pytać się swoich współpracowników co ma robić, ale to jest człowiek, który dokładnie wie co zrobić powinien” – komplementował Marcina Witko prezes Kaczyński.

Jarosław Kaczyński w Tomaszowie Mazowieckim

Przypomnijmy, że w I turze wyborów na prezydenta miasta Tomaszowa, które odbyły się 16 listopada 2014 r. Witko uzyskał 7845 głosów, natomiast kandydatka KWW Możemy Agnieszka Łuczak – 4973.
II tura wyborów już za tydzień  w niedzielę 30 listopada.

Foto: Dariusz Kwapisiewicz / Agencja BRANDmedia

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu