Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Kładka dla pieszych w Białobrzegach już jest

Kładka dla pieszych w Białobrzegach już jest
Sierpień 24
19:11 2015

Od dwóch tygodni trwa przebudowa wiaduktu drogowego nad linią PKP Tomaszów Mazowiecki – Radom w ciągu ulic Gminna – Cisowa. Po rozebraniu starego wiaduktu, mieszkańcy nie mieli możliwości przejść na druga stronę torowiska. Większość ze względów bezpieczeństwa nadkładała kilka kilometrów by dostać się do sklepu czy na przystanek. (więcej na ten temat)

kładka-bialobrzegi

Po interwencji władz miasta u wykonawcy, jak i w PKP Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej wykonano już zejścia tymczasowe umożliwiające komunikację i ruch pieszy. Obecnie trwają prace rozbiórkowe.  W następnej kolejności wykonywane będą prace konstrukcyjne na przyczółkach umożliwiające posadowienie belek (przęseł) nośnych.

Przypomnijmy. Termin zakończenia inwestycji wyznaczono na 16.11.2015r. Gwarancja będzie wynosiła 10 lat. W zakres inwestycji wchodzi wykonanie Wiaduktu drogowego, wodociągu podwieszonego do wiaduktu oraz linii telekomunikacyjnej napowietrznej zlokalizowanej nad wiaduktem.

kładka-bialobrzegi3

 

Źródło: UM w Tomaszowie Maz.


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa