Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Łuczak czy Witko? W niedzielę II tura wyborów na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego

Łuczak czy Witko? W niedzielę II tura wyborów na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego
27 listopada
20:04 2014

Dwa tygodnie temu, podczas wyborów samorządowych mieszkańcy miasta zdecydowali, że w II turze – 30 listopada 2014 r. to Agnieszka Łuczak (KWW Możemy) i Marcin Witko (PiS) powalczą o fotel prezydenta Tomaszowa.

Wielu obstawiało II turę w składzie Witko – Zagozdon, jednak Łuczak wyprzedziła urzędującego prezydenta o 1914 głosów! Z drugiej jednak strony Marcin Witko miał ich o 2872 więcej od kandydatki KWW Możemy.

wyboryna_prezydenta_tomaszowa

Jak rozłożą się wyniki niedzielnego głosowania zobaczymy. Mimo pewnej niższej frekwencji, do „zgarnięcia” przez Łuczak i Witko są głosy osób, które poprały 16 listopada pozostałych kandydatów.

Dzisiaj Radio Fama wyemitowała wywiady z kandydatami ubiegającymi się o fotel prezydenta miasta. Obydwoje chcą zmieniać Tomaszów

Ja chcę zmieniać Tomaszów, Marcin Witko chce władzy. Ja znam miasto, on nie, na co dowodem jest unikanie przez niego debaty w II turze” – mówi w wywiadzie Agnieszka Łuczak.

Czas na zamiany, chcemy zmienić nasze miasto i otworzyć je dla przedsiębiorców, mieszkańców i młodych pokoleń. Idę do wyborów pod hasłem, a raczej to moje motto – Władza powinna służyć ludziom, władza powinna ludzi słuchać” – mówi Witko.

Pamiętajcie wasz głos się liczy, więc 30 listopada widzimy się przy urnach!

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu