Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Magdalena Ogórek odwiedziła Tomaszów Mazowiecki (ZDJĘCIA i WIDEO)

02 kwietnia
14:19 2015

W towarzystwie posłów Dariusza Jońskiego, Artura Ostrowskiego i Marka Domarackiego, oraz szefa powiatowych struktur SLD Andrzeja Barańskiego, kandydatka SLD na prezydenta RP, dr Magdalena Ogórek przespacerowała się ulicami Tomaszowa.

W trakcie swojej wizyty w naszym mieście chętnie rozmawiała z mieszkańcami Tomaszowa. Poruszano sprawy codzienne jak i bolączki przedsiębiorców.

Magdalena Ogorek w Tomaszowie 2 kwietnia 2015_0058-53

Spacerując po targowisku kandydatka oprócz rozmów z kupcami, rozdawała autografy i robiła selfie z mieszkańcami.

Magdalena Ogorek w Tomaszowie 2 kwietnia 2015_0058-100

Tomaszowianie przyjęli mnie bardzo ciepło i okazuje się że tak jak wszędzie w Polsce mój postulat o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku, oraz bezrobocie wśród młodych są sprawami najbardziej komentowanymi.

Magdalena Ogórek w rozmowach była bardzo bezpośrednia, nie bała się trudnych pytań i nie unikała rozmów z dziennikarzami.

Magdalena Ogorek w Tomaszowie 2 kwietnia 2015_0058-119
Urodzona w 1979 roku w Rybniku kandydatka SLD jest doktorem nauk humanistycznych. Studiowała na Uniwersytecie Opolskim, ukończyła studia tematyczne w EIPA (European Institute of Public Administration ) w Maastricht, studia podyplomowe na kierunku Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie: mężatka oraz matka.

Magdalena Ogorek w Tomaszowie 2 kwietnia 2015_0058-93

 

Foto: Dariusz Kwapisiewicz / Agencja BRANDmedia

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu