Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Marszałek Skrzydlewska w Tomaszowie

Marszałek Skrzydlewska w Tomaszowie
18 maja
19:45 2017

17 maja Tomaszów Mazowiecki odwiedziła Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Joanna Skrzydlewska.

Wizytę rozpoczęła w ZSP nr 3, gdzie wzięła udział w podpisaniu umowy z Zarządem Powiatu na „Modernizacja i adaptacja Centrum Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tomaszowie”. Projekt: 17 559 225,53zł, dofinansowanie UE: 11 044 932,11zł – kolejne 11 milionów z Sejmiku w Łodzi dla Tomaszowa.

Następnie Pani Marszałek m.in. z radnym Sejmiku z Tomaszowa Arkadiuszem Gajewskim wzięła udział w posiedzeniu Sejmowej Komisji Samorządu, która miała wyjazdowe posiedzenie wczoraj w tomaszowskim Urzędzie Miasta. Tematem było stosowanie ustawy rewitalizacyjnej na przykładzie naszego miasta.

Następny punkt wizyty to tomaszowski szpital, gdzie Skrzydlewska i Gajewski rozmawiali z Prezeską Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym p. Anią Tomkiewicz o pomocy w finansowaniu rehabilitacji ruchowej w TCZ dotkniętych tą ciężką chorobą. Na zakończenie wizyty w Tomaszowie Joanna Skrzydlewska wspólnie z poseł Dorotą Rutkowską spotkały się z członkami i sympatykami Platformy Obywatelskiej w siedzibie przy Piłsudskiego 3.

Wracając do Łodzi Pani Marszałek odwiedziła gminę Ujazd, gdzie zwiedziła GOK i rozmawiała o konkursach na środki unijne, które przeprowadza Urząd Marszałkowski oraz planach Wójta Gminy Ujazd Artura Pawlaka i Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Zimnego.

Arkadiusz GajewskiSkomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa