Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Marszałek Witold Stępień w Tomaszowie

Marszałek Witold Stępień w Tomaszowie
08 lutego
14:16 2016

4 lutego 2016r., na zaproszenie radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego Arkadiusza Gajewskiego, przyjechał do Tomaszowa Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

W siedzibie Starostwa powiatowego w Tomaszowie odbyło się spotkanie Marszałka Witolda Stępnia z przedstawicielami Zarządu Powiatu tomaszowskiego na czele ze Starostą Mirosławem Kuklińskim.

Na spotkaniu omawiano m.in. projekt uchwały Sejmiku w sprawie zniesienia lub minimalnych ograniczeń w ruchu motorowym na Zalewie Sulejowskim, kwestię remontu i zmiany własności budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Tomaszowie, oraz utworzenie w Tomaszowie Inkubatora Przedsiębiorczości , który ma powstać ze środków Sejmiku we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego, W tej sprawie uzgodniono podpisanie w najbliższym czasie listu intencyjnego pomiędzy Starostą oraz Marszałkiem – mówi radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Arkadiusz Gajewski

Podczas spotkania omawiano również sprawę przyspieszenia remontu ulicy Warszawskiej, który jest finansowany w całości ze środków sejmiku.

Bardzo zależy nam aby jak najszybciej uruchomić kolejny etap prac na remontowanej W713 w odcinku przejścia przez Tomaszów – dodaje Gajewski

Po spotkaniu z dziennikarzami Marszałek Stępień spotkał się z Zarządem Powiatowym tomaszowskiej Platformy Obywatelskiej.

 

Foto: Mat. prasowe


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa