Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Mieszkanie TM Plus. Wydłużony termin składania wniosków

Mieszkanie TM Plus. Wydłużony termin składania wniosków
28 września
18:22 2017

Z uwagi na liczne prośby osób zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie Mieszkanie TM Plus, termin składania wniosków został wydłużony do 20 października 2017 r. W ramach inwestycji przy ul. Barlickiego powstanie 138 mieszkań. Będą to lokale na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach.

podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Regulamin Projektu Mieszkanie TM Plus został przedstawiony 30 sierpnia br. o godz. 18.00 podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. O szczegółach opowiedzieli m.in. prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletta Magin i audytor wewnętrzny Urzędu Miasta Robert Urbański.

Wnioski można składać do 20 października 2017 roku w Sali nr 22 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18, a w soboty w godz. 10 – 12 (I piętro budynku A). Data złożenia wniosku nie będzie decydować o kolejności jego rozpatrzenia.

POBIERZ WNIOSEK

Urzędu Miasta (ul. POW 10/16) oraz w siedzibie Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (ul. Majowa 15).

Projekt Mieszkanie TM Plus będzie realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

Masz pytania? Do 20 października pracownicy Urzędu Miasta i Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przyjmują wnioski i udzielają wszelkich informacji. Dyżury odbywają się w Sali nr 22 w Urzędzie Miasta (I piętro, budynek A), od poniedziałku do piątku w godz. 10 -18, a w sobotę w godz. 10 – 12.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Secured By miniOrange