Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Oświadczenie KW Andrzeja Dudy ws. incydentu na pl. Kościuszki

Oświadczenie KW Andrzeja Dudy ws. incydentu na pl. Kościuszki
Maj 12
09:24 2015

Bardzo nam przykro z powodu incydentu, do którego doszło w piątek (08.05) podczas spotkania wyborców z Andrzejem Dudą na Placu Kościuszki. Chcemy podkreślić, że nie pochwalamy takiego zachowania. Każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów. Przykro nam, że również nasze prawo do wyrażania ich, nie zostało uszanowane. Osoby, które brały udział w zdarzeniu, nie należą do struktur partii, dlatego nie możemy wyciągnąć w stosunku do nich konsekwencji.

Apelujemy jednak o spokój i szanowanie siebie nawzajem. Wszyscy jesteśmy Polakami i powinniśmy pamiętać o tym co nas łączy, szanować swoje poglądy.
Niestety, dopiero dziś możemy publicznie zareagować na tę sytuację. Nie mogliśmy uczynić tego wcześniej, ze względu na ciszę wyborczą.

Przykro nam również, że w niektórych lokalnych mediach relacja ze spotkania, które odbyło się na Placu Kościuszki, ograniczyła się jedynie do informacji o tym pojedynczym i przykrym incydencie.

— // —
Radosław Frączkowski
Upoważniony pełnomocnik powiatowy
KW Kandydata na Prezydenta RP
Andrzeja Dudy


O incydencie na pl. Kościuszki podczas wizyty kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy możecie przeczytać tutaj: Andrzej Duda zakończył kampanię prezydencką w Tomaszowie Mazowieckim (WIDEO i ZDJĘCIA)

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa