Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Sprawdź kto jest zarządcą Twojej ulicy

Sierpień 31
16:59 2015
Nie wiesz kto jest zarządcą ulicy na której mieszkasz? Urząd Miasta uruchamia specjalną wyszukiwarkę.
Wystarczy wpisać nazwę ulicy i dowiemy się, kto jest jej zarządcą. Mamy nadzieje, że nowe narzędzie na stronie www.tomaszow-maz.eu ułatwi dostęp do informacji. Wyszukiwarka dostępna jest tutaj: http://tomaszow-maz.pl/zazdrog/

 

– Jesteśmy w trakcie przebudowy strony internetowej. Udało nam się pozyskać dofinansowanie m.in. na dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych, ale prace trwają nad całą stroną, co mnie bardzo cieszy, gdyż dobra informatyzacja urzędu, to połowa sukcesu przy promocji miasta, a także niesamowite udogodnienie dla mieszkańców i gości odwiedzających Tomaszów Mazowiecki  – mówi Marcin Witko

 

Prezydent podkreśla, że pierwszym elementem przebudowy strony internetowej jest wprowadzenie specjalnej wyszukiwarki, dzięki której każdy mieszkaniec – po wpisaniu nazwy ulicy – będzie mógł otrzymać informację o tym, kto nią zarządza.

 

Przez wiele lat mieszkańcy skarżyli się, że nie mają pojęcia, pod jaki organ podlega dana ulica. Czasami chcą poinformować o tym, że na danej ulicy jest np. bałagan i dzwonią do Urzędu Miasta, a potem okazuje się, że ulica ta należy do powiatu tomaszowskiego, albo Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Zawsze można jednak zadzwonić do Urzędu Miasta, który natychmiast podejmie interwencję, na wskutek otrzymanej informacji – podsumowuje Witko.

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa