Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wiceprezydenci Wendrowski i Zań z wypowiedzeniami. Dyrektor OSiRu stracił posadę

Wiceprezydenci Wendrowski i Zań z wypowiedzeniami. Dyrektor OSiRu stracił posadę
03 lutego
15:48 2015

30 stycznia prezydent Tomaszowa Marcin Witko odwołał dwóch swoich zastępców Grzegorza Zania i Waldemara Wendrowskiego. Ich stosunek pracy trwał będzie co prawda jeszcze do końca kwietnia, ale w tym czasie zobowiązani są „wybrać” urlop wypoczynkowy.

W tomaszowskim Urzędzie Miasta Grzegorz Zań nadzorował: Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Inżyniera Miasta, Wydział Działalności Gospodarczej, Wydział Inwestycji, Biuro Architekta Miasta oraz Wydział Opłat i Windykacji Należności.

Natomiast Waldemar Wendrowski; Wydział Edukacji, Wydział Kultury, Sportu i Rekreacji, Wydział Polityki Społecznej, Centrum Dialogu Społecznego i Wolontariatu oraz Biuro Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

Jak na razie nie wiadomo kim będą nowi zastępcy prezydenta Witko.

 

Również pod koniec ubiegłego tygodnia prezydent podpisał zarządzenie o wycofaniu pełnomocnictwa dla Bogdana Smolarka dotychczasowego po. Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim.

smolarek

Bogdan Smolarek dotychczasowy po. dyrektora OSiR

Przypomnijmy, że 29 stycznia po zgromadzeniu wspólników w spółce Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim na wniosek prezydenta dokonano zmian w składzie zarządu spółki odwołując prezesów  Andrzeja Barańskiego oraz Ryszarda Grudzińskiego. W to miejsce powołani zostali Pani Maria Chilińska na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki oraz Pan Tomasz Wenecki na stanowisko Zastępcy Prezesa Spółki.

Więcej: https://tvtomaszow.pl/2015/01/zarzad-zakladu-gospodarki-wodno-kanalizacyjnej-odwolany/

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu