Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Wybory samorządowe w Tomaszowie. SLD przedstawia kandydatów (wideo)

16 września
20:02 2014

16 września 2014 na konferencji prasowej Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej „Lewica Razem” zainaugurował kampanię wyborczą i przedstawił swoich kandydatów na radnych powiatowych, a także kandydata na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

Na listach do Rady Powiatu Tomaszowskiego w okręgu nr 1 liderem będzie obecny przewodniczący rady Mirosław Zieliński, w okręgu nr 2 z pierwszej pozycji wystartuje obecnie zasiadający w radzie Stanisław Karwas, w okręgu nr 4 „jedynką” będzie radny powiatowy Andrzej Wodziński, w okręgu nr 5 liderem listy będzie obecny radny Jan Goliński, w okręgu 6, „jedynką” został Jan Górecki, a w okręgu 7 na czele listy stanie Maria Pecyna. Pozycja nr 1 na liście z okręgu nr 3 jak na razie jest tajemnicą.

Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Tomaszowie Mazowieckim Andrzej Barański po raz kolejny wystartuje do Sejmiku Wojewódzkiego, tym razem z pozycji nr 1 okręgu tomaszowskiego.

Kompletną listę wyborczą do Rady Powiatu i Rady Miejskiej, partia zaprezentuje w przyszłym tygodniu po posiedzeniu rady powiatowej SLD.

W trakcie spotkania z dziennikarzami podpisano również porozumienie o zawarciu „Koalicji wyborczej w wyborach samorządowych 2014” między SLD, a Stowarzyszeniem „Pokolenia”, Związkiem Nauczycielstwa Polskiego, Związkiem Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Polskim Związkiem Działkowców, Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Miejsko – powiatowym Stowarzyszeniem Diabetyków i Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych.

 

 

Więcej o wyborach samorządowych 2014

https://tvtomaszow.pl/tag/wybory/

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu