Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zofia Szymańska i Tomasz Jurek nowymi wiceprezydentami Tomaszowa. Prezydent przedstawił też nowy zarząd ZGWK

16 lutego
16:20 2015

16 lutego 2015r. w tomaszowskim magistracie odbyła się konferencja prasowa Marcina Witko, na której prezydent Tomaszowa przedstawił swoich zastępców. Zostali nimi Zofia Szymańska i Tomasz Jurek.

Konnferencja_Witko_Szymanska_ZGWK_0029

Tomasz Jurek wiceprezydent, Zofia Szymańska wiceprezydent, Marcin Witko prezydent Tomaszowa Mazowieckiego

Zofia Szymańska ma 27 lat i pochodzi z Tomaszowa. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Była szefową biura poselskiego Marcina Witko. W grudniu 2014 została radną PiS w Radzie Miejskiej i przewodniczącą komisji rewizyjnej. W gabinecie prezydenta odpowiedzialna będzie za pomocy sprawy związane z pomocą społeczną, promocję, kulturę, sport i edukację.
W związku z objęciem przez Zofię Szymańską funkcji wiceprezydenta, w okręgu nr 8 (ul. Szeroka i okolice), w którym startowała na radną, będą się musiały odbyć wybory uzupełniające. Szymańska bowiem nie może jednocześnie pełnić funkcji wiceprezydenta i radnej, dlatego zapowiedziała złożenie mandatu.

Tomasz Jurek od wielu lat jest pracownikiem Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. Do tej pory sprawował funkcję naczelnika wydziału podatków i opłat, ma 45 lat. W gabinecie prezydenta odpowiadał będzie za inwestycje, gospodarkę nieruchomościami i architekturę.

Konnferencja_Witko_Szymanska_ZGWK_0029-16

Nowy zarząd ZGWK. Maria Chilińska – prezes, Tomasz Wenecki wiceprezes, Waldemar Dębowski wiceprezes

 

Podczas konferencji przedstawiono również nowy zarząd Zakładu Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej i poinformowano o zagrożeniach niedotrzymania wyznaczonego terminu realizacji projektu „Modernizacja oczyszczalni ścieków i skanalizowanie części aglomeracji Tomaszowa Mazowieckiego”.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa