Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Przedsiębiorco wypełnij ankietę. Starostwo i Urząd Miasta przygotowują się do promocji gospodarczej regionu

Przedsiębiorco wypełnij ankietę. Starostwo i Urząd Miasta przygotowują się do promocji gospodarczej regionu
Wrzesień 25
14:15 2015

Powiat Tomaszowski i miasto Tomaszów Mazowiecki przygotowują się do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski na działanie II.2.2 Promocja gospodarcza regionu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, skierowanego do jednostek samorządu terytorialnego.

Projekty realizowane w ramach niniejszego działania mają na celu wypracowanie kompleksowej oferty promocji gospodarczej, zmierzającej do wzrostu eksportu i zdobywania nowych rynków zbytu, nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi i pozyskiwania informacji na temat rynków zagranicznych, w szczególności w zakresie rynków obejmujących specjalizacje regionalne.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Zależy nam na poznaniu Państwa potrzeb oraz na aktywnym włączeniu się lokalnych przedsiębiorców w tworzenie oferty projektowej.Z – mówią koordynatorzy projektu.

Ankietę można pobrać poniżej.

Pliki do pobrania:

Wypełnione ankiety należy odesłać – do 2 października 2015 r. na adres e-mail: europa@powiat-tomaszowski.pl
Kontakt 44 724 21 27 wewn.220


 

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa