Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

35. Bieg Malinowskiego. Biegniemy dla Filipa!

35. Bieg Malinowskiego. Biegniemy dla Filipa!
02 września
11:53 2016

PKO Bank Polski został partnerem 35. Jubileuszowego Tomaszowskiego Biegu im. Bronisława Malinowskiego. Podczas zawodów zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz 6-letniego Filipa. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Filipa”.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski. Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce, w tym PKO Poznań Maraton, PKO Silesia Marathon, cykle PKO Grand Prix Gdyni, PKO Rzeszów Biega czy Warszawska Triada Biegowa „Zabiegaj o pamięć”. W tym roku Bank został również po raz pierwszy partnerem 35. Jubileuszowego Tomaszowskiego Biegu im. Bronisława Malinowskiego.

Biorąc udział w zawodach w Tomaszowie Mazowieckim w niedzielę 4 września 2016 r. będzie można wesprzeć 6-letniego Filipa, który urodził się z szeregiem wad i schorzeń. Do jego poprawnego funkcjonowanie niezbędny jest niego specjalistyczny sprzęt, m.in. aparaty słuchowe, operacje i intensywna rehabilitacja. Filip jest podopiecznym Fundacji Avalon. Zaangażowanie zawodników, którzy dotrą do mety z kartką na koszulce „biegnę dla Filipa”, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie chłopca. Kartki będzie można odbierać w dniu biegu u przedstawicieli PKO Banku Polskiego przy Biurze Zawodów (w Sali Sportowej przy ul. Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim). Bieg na 10 km wystartuje o godz. 11.45 ze Stadionu Miejskiego.

 

Podczas wszystkich imprez sponsorowanych przez PKO Bank Polski organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. W sumie, od 2013 r. odbyło się 188 takich akcji, a Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 197 beneficjentów kwotą ponad 2,7 mln zł. Dodatkowo, 19 września 2015 r. pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” odbył się PKO Bieg Charytatywny. Akcja rozegrała się równocześnie na stadionach 12. miast Polski. Łącznie uczestnicy biegu w całym kraju przemierzyli ponad 26 tys. okrążeń. Fundacja mogła dzięki temu przekazać 632 tys. zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce. W tym roku impreza odbędzie się 17 września.

 

bieg malinowskiego 2016


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa