Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

II ligowa KS Lechia Tomaszów rozpoczęła obóz przygotowawczy w Spale

II ligowa KS Lechia Tomaszów rozpoczęła obóz przygotowawczy w Spale
Sierpień 20
08:46 2015
19 sierpnia kadra II ligowej KS Lechii Tomaszów w pełnym składzie rozpoczęła obóz przygotowawczy w COS Spała. Po krótkiej aklimatyzacji zawodnicy przystąpili do treningów. Zaczęła się mordercza praca, która ma zaowocować formą w nadchodzącym sezonie. 
Okres przygotowawczy to ważny czas. Zawodnicy aklimatyzują się w nowych warunkach. Wszyscy pracujemy bardzo intensywnie. 3 treningi dziennie – to chyba samo mówi za siebie. Chłopcy wylewają litry potu, ale motywacji im nie brakuje. Cieszę się, że widzę u nich zaangażowanie. To dobry prognostyk przed pierwszym kontrolnym spotkaniem z Legią Warszawa. A jak będzie w sparingu? Zobaczymy. Traktujemy to spotkanie poważnie. To nasze pierwsze przetarcie przed sezonem. Ono obnaży nasze braki, ale jestem pewien, że przede wszystkim, pokaże nasze atuty. Póki co, skupiamy się na poszczególnych elementach, by potem ułożyć je w całość. Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców KS Lechia Tomaszów w imieniu swoim, sztabu i zawodników. Trzymajcie za nas kciuki – mówi trener drużyny Tomasz Migała
Przypomnijmy, że na zakończenie okresu przygotowawczego w COS Spała, w dniu 29 sierpnia 2015, KS Lechia Tomaszów rozegra dwumecz z Legią Warszawa, która również będzie występować w II Lidze.

Zobacz również

Skomentuj

Archiwa