Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

XTB KSW w Tomaszowie!

XTB KSW w Tomaszowie!
26 lutego
17:12 2023

Federacja KSW ogłosiła właśnie, że ich gala z numerem 81 odbędzie się 22 kwietnia br. w Tomaszowie Mazowieckim. W jednej z głównych walk zmierzą się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii do 77 kg. Organizatorzy na razie nie podali dokładnej lokalizacji gali, ale z pewnością będzie to Arena Lodowa.

Pochodzący z Rawy Mazowieckiej Bartosiński jest niepokonany w zawodowych starciach, odnosząc do tej pory 12 zwycięstw i przez ekspertów jest uznawany za faworyta tego pojedynku. Adrian przez pewien czas trenował w Tomaszowie, a aktualnie reprezentuje barwy klubu Octopus Łódź i zapewne liczy na gorący doping lokalnej publiczności.

Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne zestawienia i rozpocznie się sprzedaż biletów – transmisja z wydarzenia będzie dostępna za pośrednictwem platformy Viaplay. Tomaszów będzie dla największej organizacji mma w Europie prawdopodobnie ostatnim przystankiem przed galą XTB Colosseum 2, która w czerwcu odbędzie się na Stadionie Narodowym.


P.P.
Foto: Dariusz Kwapisiewicz

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu