Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Pomyślałeś kiedyś, że możesz mieć osobistego trenera?

Pomyślałeś kiedyś, że możesz mieć osobistego trenera?
15 listopada
16:36 2014

Wiele osób myśli, że wystarczy zorganizować domową salę treningową lub kupić karnet na siłownię, aby w kilka tygodni uzyskać siłę, spalić nadmiar tłuszczu lub wytrenować wielkie pękate mięśnie.
Nic bardziej mylnego! Dojście do widocznych efektów to żmudny i trudny proces. Trening powinien być dostosowany do indywidualnych cech fizycznych i psychicznych osoby ćwiczącej.

Niezbędny jest do tego odpowiednio skomponowany program treningowy, suplementacja, dieta i regularna kontrola wyników. W branży fitness działam od kilkunastu lat. Moje doświadczenia sportowe jednoznacznie dowodzą , że najlepsze efekty osiąga się trenując jedynie pod okiem specjalisty –mówi Mariusz Marusik, Osobisty Trener Fitness.

Reprezentant Kadry Narodowej w kulturystyce, Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, Debiutant Roku, trenuje od roku 2001, pod kątem zawodów od 2004.
Przez te wszystkie lata zgromadziłem ogromną wiedzę na podstawie, której oparte są moje wyniki sportowe – dodaje Marusik

Do zadań trenera osobistego należy przede wszystkim układanie i nadzorowanie treningów, suplementacji oraz przygotowanie diety dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Systematyczne treningi pod okiem specjalisty zapewniają redukcję tkanki tłuszczowej, budowanie masy i siły mięśniowej, kształtowanie i korygowanie sylwetki. Trener może również pomóc w przygotowaniu zawodnika pod daną dyscyplinę sportową oraz do pracy i egzaminów w służbach mundurowych.

Kontakt :
Mariusz Marusik Muscular Shop, pl. Kościuszki 8, Tomaszów Mazowiecki, tel. 506 836 820

 

Mariusz_Marusik
Artykuł sponsorowany

 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu