Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Przemysław Kośnik z tomaszowskiego Barbarian Fight Club na gali MMA w Bełchatowie

Przemysław Kośnik z tomaszowskiego Barbarian Fight Club na gali MMA w Bełchatowie
21 listopada
12:58 2014

Już w najbliższą sobotę 22 listopada w Bełchatowie swój, najtrudniejszy w dotychczasowej karierze, pojedynek w formule MMA stoczy Przemysław Kośnik.

Dla zawodnika tomaszowskiego Barbarian Fight Club, będzie to siódmy zawodowy pojedynek. Przeciwnikiem Przemka będzie Krzysztof Adaszak, na co dzień trenujący w olsztyńskim klubie Arrachion, tym samym w którym trenuje największa gwiazda krajowego mma, Mamed Khalidov.
Adaszak notuje imponującą passę 5 zwycięstw z rzędu, co pozwoliło mu zająć miejsce w pierwszej „10-tcę” najlepszych zawodników kategorii – 77 kg., w Polsce. Kośnik wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki, kto przedłuży swoją zwycięską serię przekonamy się już w sobotę.Bilety na to wydarzenie można nabywać jeszcze za pośrednictwem portalu kupbilet.pl : http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=bx0044&

Na gali Fighters Arena 10 zaprezentują się ponadto.: utalentowany Paweł Kiełek którego rywalem będzie Artem Lobov, znany z KSW Arbi Shamaev,wielokrotny medalista mistrzostw Polski w zapasach, obecny sparingpartner Mariusza Pudzianowskiego, Andrzej Deberny oraz Katarzyna Lubońska.
W roli ring annoncera będziemy mogli podziwiać, byłą gwiazdę federacji KSW, obecnie komentatora telewizyjnego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego.

kosnikmma

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu