Aktualności

Tomaszowscy kulturyści na Fit Festival w Gdańsku

01 marca
20:35 2016

W dniach 26-28.02.2016 r. w hali AmberExpo w Gdańsku odbył się Fit Festival , czyli największe targi fitness w Polsce, podczas których rozegrane zostały Debiuty w Kulturystyce i Fitness. Tomaszów Mazowiecki reprezentowało 3 zawodników z klubu Muscular Shop Team w składzie : Dominika Radkiewicz, Norbert Suros, Damian Porczyk, prowadzonych przez trenera Mariusza Marusika.

Norbert Suros

W kategorii: kulturystyka klasyczna do 175cm startowało 27 zawodników z całego kraju, w tym nasz 22-letni Damian Porczyk , który ostatecznie uplasował się tuż za podium, bo na 4 miejscu.
W kolejnym dniu zmagań w kat. do 70kg startowało 17 zawodników. Nasze miasto reprezentował w tej kategorii Norbert Suros, kończąc zmagania awansem do finału i uplasowaniem się na 5 miejscu.

tomaszowscy_kulturysci (4)

Damian Porczyk

Ostatnim zawodnikiem, a raczej zawodniczką była Dominika Radkiewicz występująca w kat. Bikini Fitness do 168cm. Spośród 32 zawodniczek w tej kategorii Dominika przebiła się do półfinałowej 15, ostatecznie klasyfikując się tuż za finałową szóstką na 7 miejscu.

tomaszowscy_kulturysci (1)

Dominika Radkiewicz

Teraz przed zawodnikami kolejne wyzwania, którymi będą Mistrzostwa Polski. Reprezentanci naszego miasta na co dzień trenują i przygotowują się w Tomaszowskiej siłowni Lv Gym pod okiem trenera Mariusza Marusika.