Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomaszowska policjantka – Marta Mysur mistrzynią Europy w Taekwon-Do

Tomaszowska policjantka – Marta Mysur mistrzynią Europy w Taekwon-Do
28 października
12:02 2015

W dniach 21 – 25 października 2015 r. odbyły się XXX Seniorów i XXI Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-Do ITF w Motherwell w Szkocji. W Mistrzostwach wzięło udział 520 zawodników, w tym: 268 seniorów i 252 juniorów reprezentujących łącznie 23 państwa.

Polska po raz kolejny obroniła pierwsze miejsca w generalnej klasyfikacji Mistrzostw Europy. W powyższych zawodach brała udział sierż. Marta Mysur, która zdobyła złoty medal i tym samym została MISTRZYNIĄ EUROPY w drużynowych technikach specjalnych. Warto dodać, że ten tytuł Policjantka posiada już od ubiegłorocznych Mistrzostw Europy, które w 2014 roku odbyły się we włoskim Riccione. To były ostatnie zawody w sezonie 2015, na których Marta Mysur po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z czołowych zawodniczek tekwon-do itf.

marta1510c

Oto krótkie przypomnienie najważniejszych sukcesów sierż. Marty Mysur w 2015 roku:

  • Mistrzostwa Świata Seniorów w Taekwon-do ITF Jesolo, Włochy 2015:
    Vicemistrzyni Świata w drużynowych testach siły i technikach seniorów, a także indywidualna II Vicemistrzyni świata w technikach secjalnych
  • Mistrzostwa Polski Kłobuck 2015:
    Mistrzyni Polski w indywidualnych technikach specjalnych oraz II Vicemistrzyni Polski w indywidualnych układach III Dan , Mistrzostwa Europy Motherwell, Szkocja 2015:
    Mistrzyni Europy w drużynowych technikach specjalnych.
    Marcie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

marta_mysur

 

 

Źródło: KPP W Tomaszowie Maz.
pztkdlive.pl


 

 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu