Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Tomaszowskie MMA ma się dobrze. Seminarium BJJ w Barbarian Fight Club (wideo)

17 kwietnia
18:28 2014

Po gali MMA, która odbyła się w Tomaszowie Mazowieckim 8 września 2012r., zawodnicy i fani mieszanych sztuk walki w naszym mieście czuli się oszukani.
Organizatorzy imprezy nie rozliczyli się z trenerami i zawodnikami, a także firmami współtworzącymi galę.
Ponadto zamieszanie wokół prowadzących zajęcia w Tomaszowie, spowodowało ogólną niechęć do tego sportu i wiele osób zrezygnowało z treningów.

Jednak kilka osób próbuje reaktywować MMA w naszym mieście.
Jednym z nich jest Michał Zajączkowski, który pod szyldem Barbarian Fight Club” , prowadzi zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

12 kwietnia przy ulicy Tkackiej 1/3 w Tomaszowie odbyło się seminarium z udziałem Macieja Studzińskiego z Łodzi. Instruktora, posiadacza czarnego pasa BJJ i brązowego Judo.
Od sobotniego seminarium (12/04/2014) Barbarian Fight Club został członkiem STREFY WALKI ŁÓDŹ (której założycielem jest legenda BJJ w Polsce –Karol Matuszczak), przyjmując nazwę STREFA WALKI TOMASZÓW MAZOWIECKI.

  • Mam nadzieję że popularność MMA w Tomaszowie będzie rosła. Staramy się w „Barbarian Fight Club” wszystko poukładać. Zapraszamy profesjonalistów, którzy podczas seminariów przekazują swoją wiedzę z rożnych stylów walki mówi Michał Zajączkowski

Dodajmy, że w niedziele 13 kwietnia 2014 odbył się w Opalenicy VI Memoriał Helio Gracie – ogólnopolski turniej w Brazylijskim Jiu Jitsu, na którym to reprezentacja Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki składająca się z czterech zawodników zdobyła aż trzy złote medale.

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu