Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zapraszamy do Spały na bieg przełajowy

Zapraszamy do Spały na bieg przełajowy
16 września
12:59 2015

Urząd Marszałkowski, Centralny Ośrodek Sportu oraz Akademia Sport i Zdrowie zapraszają w najbliższą sobotę, 19 września do Spały na bieg przełajowy, który rozpocznie się o godzinie 11:00.

 

Projekt pod nazwą Trasy biegowe województwa łódzkiego okazał się strzałem w dziesiątkę. W ub. roku na terenie województwa wyznaczono aż szesnaście tras biegowych, bardzo dobrze oznakowanych i informujących biegaczy o kolejnych pokonanych kilometrach. Dwie takie trasy powstały wokółCentralnego Ośrodka Sportu. W pierwszym biegu, inaugurującym projekt, wzięła udział Wanda Panfil, która chwaliła pomysł.

 

– Świetna inicjatywa. Bardzo dobrze się stało, że powstały specjalne ścieżki dla biegaczy. Zachęcam do korzystania z nich, nie tylko przy okazji organizowanych zawodów – mówiła jesienią złota medalistka z Tokio z 1991 roku.

 

W tym roku w ramach promocji tras biegowych, odbywają się eventy na dłuższych trasach. W Spale ścieżka liczy blisko 6,5 km. – Zapraszamy w sobotę do naszego biura zawodów, które będzie zlokalizowane na terenie COS. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz ciepły posiłek po zawodach – informuje Jacek Chmiel, współorganizator imprezy.

 

Zapisywać można się do piątku drogą internetową (strona: www.biegilodzkie.pl – zakładka Trasy biegowe). Koszt udziału w zawodach to 20 zł. Osoby, które zarejestrują się w biurze przed samą imprezą w godz. 9:00 – 10.30 będą musiały zapłacić 10 zł. więcej – dodaje Robert Blesiński z Akademii Sport i Zdrowie.

 

Organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu oraz puchary dla najlepszych biegaczy.

Skomentuj

Archiwa

Secured By miniOrange