We wrześniu 35. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego

4 września odbędzie się 35. Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. Tradycyjnie w skład imprezy wejdą trzy biegi dla amatorów biegania na każdym stopniu zaawansowania. Zmianie uległ organizator wydarzenia. Tegoroczna edycja organizowana jest przez: Urząd Miasta, Radę Sportu przy prezydencie miasta i Stowarzyszenie Abstynencie AZYL.
Bieg poświęcony pamięci Bronisława Malinowskiego, trzykrotnego olimpijczyka z Monachium(1972) Montrealu (1976) i Moskwy(1980), a także złotego medalisty tych ostatnich Igrzysk w biegu na 3 km z przeszkodami, zostanie zorganizowany przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi
Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji tego wydarzenia wzięło udział około 1.400 osób. Wśród nich m.in. prezydent Marcin Witko.
W imprezie tradycyjnie będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. Wkrótce więcej szczegółów.
Polecamy galerię z 33. Biegu Malinowskiego
Foto: Dariusz Kwapisiewicz