Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Zawodnicy Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki i Barbarian Fight Club rozpoczęli sezon

Zawodnicy Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki i Barbarian Fight Club rozpoczęli sezon
01 października
21:47 2014

Zawodnicy Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki i Barbarian Fight Club rozpoczęli nowy sezon startów od znaczących sukcesów. 

20 września odbyły się pierwsze zawody w nowym sezonie – III Podziemny Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w formule GI, organizowany w kopalni soli w Bochni. Zdobywcą brązowego medalu w kategorii białych pasów +94,5kg został Grzegorz Staruch

Tydzień później 27 września odbył się IV Puchar Polski w formule NO GI w Luboniu pod Poznaniem, do którego zgłosiło się niemal 700 zawodników. Największy sukces w dotychczasowej historii klubu odnieśli Katarzyna Kuszewska (białe pasy -65,5kg) oraz Igor Dziubałtowski (białe pasy -61,5kg) zdobywając złote medale w swoich kategoriach. Formuła GI to walka w tradycyjnym kimonie, natomiast NO GI w spodenkach oraz koszulce typu rashguard.

Za miesiąc odbędą się najważniejsze zawody sezonu – X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Łodzi (7-8 listopada), na których nie zabraknie zawodników Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki.

Podziękowania dla Firmy Boro oraz Pana Adama Staruszkiewicza – mecenasa klubu za udostępnienie sali treningowej oraz wsparcie dla klubu.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem treningów Brazylijskiego Jiu Jitsu zapraszamy na salę Barbarian Fight Club w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Tkackiej 1/3 w każdy wtorek, środę, czwartek i sobotę o godzinie 18.00. Informacje: 513 182 436, bjjtm.pl, facebook.com/bjjtm

Jak ćwiczą w Strefie Walki Tomaszów Mazowiecki możecie zobaczyć w naszym materiale wideo

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu