Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Znakomita passa zawodników Lechii z rocznika 2008

Znakomita passa zawodników Lechii z rocznika 2008
09 maja
17:59 2022

Drużyna Lechii z rocznika 2008, którą prowadzi Trener Wiesław Żmuda, znakomicie spisuje się w rozgrywkach w ramach I LIGI WOJEWÓDZKIEJ C2 TRAMPKARZ.

Drużyna po rozegraniu 7 spotkań (I runda rozgrywek) zajmuje drugie miejsce w lidze ustępując jedynie drużynie Widzewa Łódź. W dotychczasowych meczach drużyna zgromadziła 15 punktów, zwyciężając w 5 meczach i ponosząc dwie porażki. Szczególnie cieszy ostatnia passa, w której drużyna Lechii zwyciężyła w czterech kolejnych spotkaniach ligowych: z drużyną PSV Łódź, Pelikana Łowicz, UKS SMS Łódź oraz w ostatnią sobotę z drużyną ŁKS-u.

 

Teraz przed drużyną Lechii runda rewanżowa, która rozpocznie się w najbliższą sobotę 14 maja meczem z drużyną Pogoni Zduńska Wola, a zakończy się meczem wyjazdowym z drużyną ŁKS-u w dniu 11 czerwca. Obecne rozgrywki są dla zawodników z rocznika 2008 wyjątkowe, gdyż zawodnicy po raz pierwszy będą rywalizować o Centralną Ligę Juniorów, a więc najwyższy (krajowy) poziom rozgrywkowy w tej kategorii wiekowej.

 

Dobre występy Lechii na boiskach naszego województwa zostały również docenione przez Trenerów reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, którzy na najbliższy mecz w dniu 10 maja w Książenicach z reprezentacją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej powołali dwóch zawodników Lechii z rocznika 2008: Jakuba Rzymkowskiego i Oliwiera Sobczyka.

Gratulujemy drużynie i Trenerowi Wisławowi Żmudzie bardzo dobrych występów i życzymy dalszych sukcesów w rundzie rewanżowej.

 

 


Informacja prasowa

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu