Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

Jarmark świąteczny w „Siódemce”

Jarmark świąteczny w „Siódemce”
21 grudnia
18:16 2016

„Weihnachtsmarkt”– pod takim hasłem odbył się w   Gimnazjum nr 7 jarmark  świąteczny, przygotowany przez uczniów i uczennice placówki pod opieką germanistek, p. Eweliny Rybińskiej i Aleksandry Wójcik, które były pomysłodawczyniami tego przedsięwzięcia. Na kiermasz zaproszone zostały dzieci z nauczania wczesnoszkolnego tomaszowskich szkół podstawowych, aby wspólnie kolędować i rozkoszować się słodkościami przygotowanymi przez starszych kolegów i koleżanki. Wszystkie dzieciaki musiały też zmierzyć się z kilkoma zadaniami w j. niemieckim, ale jak się okazało  poradziły sobie one znakomicie.

dsc_1524

Na jarmarku można było kupić też dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe. Na kolorowych i pięknie ozdobionych stoiskach znaleźć można było stroiki, wieńce adwentowe bombki, choinki, aniołki, świeczniki, kartki i inne  cudeńka. Kiermasz cieszył się  także dużym zainteresowaniem młodzieży szkolnej oraz pracowników szkoły.

dsc_1462

Powodzeniem cieszyła się też” foto-budka”, czyli  możliwość zrobienia sobie zdjęcia w oprawie świątecznej  z  akcesoriami.

dsc_1572

Impreza odbyła się pod patronatem Szkolnego Koła CARITAS, a zebrane fundusze zostały przekazane dla najbardziej potrzebujących dzieci w szkole.


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa