Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

KFC i Empik w Galerii Tomaszów!

KFC i Empik w Galerii Tomaszów!
27 kwietnia
18:43 2016

To już pewne, że dwie duże marki KFC i Empik dołączą do grona siedemdziesięciu pięciu lokali, które znajdą się w Galerii Tomaszów!

Empik otworzy swój salon w Galerii Tomaszów na powierzchni 264 m kw. prezentując bogatą ofertę m. in multimediów, książek oraz artykułów papierniczych. Natomiast pierwsza w mieście restauracja sieci KFC zajmie w Galerii Tomaszów powierzchnię 135 m kw. i zostanie otwarta dla klientów już  w czwartym  kwartale br.

 

To już kolejne negocjacje, jakie podjęliśmy w ostatnim czasie z wiodącymi na rynku najemcami, zakończone podpisaniem umowy najmu na ostatnie z dużych powierzchni dostępnych w Galerii Tomaszów. Wierzymy, że sfinalizowane przez nas kontrakty uatrakcyjnią ofertę nie tylko naszego obiektu, ale i samego miasta, w którym do tej pory tak wiele marek zarówno światowych, jak i polskich było niedostępnych. – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe – Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę tak handlowo-usługową, jak i rozrywkową niwelując potrzebę dalszej turystyki zakupowej mieszkańców miasta i regionu – dodaje.

 

Cieszymy się, że znaleźliśmy tak doskonałą lokalizację na pierwszą restaurację KFC w Tomaszowie Mazowieckim. Niewątpliwie będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń dla marki w tym roku – podkreśla Iwona Sarachman, rzecznik prasowy firmy AmRest, która zarządza marką KFC w Polsce. – Wierzymy, że nasza oferta wysokiej jakości posiłków spełni oczekiwania mieszkańców miasta i okolic  – dodaje Sarachman.

 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie podpisana została umowa z operatorem kinowym siecią Helios, które zajmie powierzchnię 1000 m kw. i będzie usytuowane na pierwszym piętrze galerii. Sfinalizowana umowa z pierwszym w mieście i regionie operatorem kinowym, jak również z siecią KFC  uzupełnia doskonale ofertę handlowo-usługową galerii o funkcje rozrywkowe oraz stwarza przestrzeń spędzania wolnego czasu stając się głównym miejscem spotkań mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

kino_helios_w_tomaszowie

 

-Szczególne znaczenie ma dla nas podpisana umowa z kinem Helios, które będzie pierwszym, bardzo oczekiwanym wielosalowym kinem w mieście i regionie oraz umowa na restaurację sieci KFC, jednego z największych gigantów branży gastronomicznej świata, których  obecność w naszym projekcie niewątpliwie już dzisiaj jest gwarantem sukcesu Galerii Tomaszów – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

 

MIX NAJEMCÓW

 

Restauracja KFC i Empik dołączyli do grona takich najemców Galerii Tomaszów,  jak . kino Helios, H&M, Reserved, House, Cropp Town, Sinsay, Diverse, Smyk, 4F, RTV Euro AGD, CCC, Deichmann, Rossmann, Apteka Benefactor. Operatorem spożywczym Galerii jest Intermarche.

O GALERII TOMASZÓW

Galeria Tomaszów na powierzchni 18 000 m2 będzie oferowała około 75 lokali, supermarket o powierzchni ponad 2,3 tys. m kw. oraz wielosalowe kino.  Centrum handlowe obejmie swoim zasięgiem ponad 210 tys. mieszkańców, podkreślając swój ponadlokalny charakter. Projekt architektoniczny obiektu odwzoruje fragmenty istniejącej historycznej budowli fabryki włókienniczej włączając je do utrzymanej w stylistyce industrialnej elewacji. Prace konstrukcyjne rozpoczęły się w listopadzie 2015r., a otwarcie obiektu zaplanowano na czwarty kwartał 2016 roku. Już w maju przekazane zostaną najemcom do rozpoczęcia prac wykończeniowych pierwsze lokale.

Generalnym wykonawcą Galerii Tomaszów jest PORR Polska Construction S.A. Za koordynację techniczną najemców odpowiada Dekra Polska Sp. z o o.

 


 

INWESTOR

Galeria Tomaszów należy do Acteeum Group i Rockcastle Global Real Estate Company Limited. Rockcastle i Acteeum realizują także wspólnie Galerię Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim.

Acteeum Group jest międzynarodową firmą, działającą w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie Acteeum skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych oraz retail parków. W Polsce spółka jest obecna jako współdeweloper Galerii Solnej w Inowrocławiu, Vivo! Stalowa Wola oraz Vivo! Krosno, Galerii Wołomin, Galerii Tomaszów, a także odpowiada za rozbudowę dwóch centrów handlowych należących do CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz Ogrody w Elblągu. Grupa posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych i retail parków.

Rockcastle Global Real Estate Company Limited jest spółką, której akcje notowane są równocześnie na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu. Spółka inwestuje w papiery wartościowe ogólnoświatowych spółek nieruchomościowych oraz ogólnoświatowe portfele nieruchomości.  Rosnący portfel nieruchomości w Polsce jest zarządzany przez Rockcastle Poland sp. z o.o. Wartość giełdowa Rockcastle Global Real Estate Company Limited wynosi obecnie 2 mld USD. Celem spółki w najbliższej przyszłości jest dalsze wzmacnienie swojej obecności w Polsce i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej poprzez zwiększanie posiadanego portfela nieruchomości.

 


 

Skomentuj

Jakość powietrza w Tomaszowie

Archiwa

Ułatwienia dostępu